Home Warsztaty muzyczno-liturg. O Warsztatach

Warsztaty muzyczno-liturgiczne


W tej dość technicznej nazwie mieści się całe bogactwo spotkania, w którym przede wszystkim poprzez śpiew stajemy wobec niepojętej tajemnicy Boga. Boga, który tak naprawdę chce być blisko nas każdego dnia, który przychodzi w swoim Słowie i Eucharystii. I możemy Go tak spotykać, nawet powinniśmy, jeśli chcemy Go bardziej poznać. Są więc w ciągu roku takie szczególne momenty, gdzie poruszeni tym samym impulsem, spotykamy się razem, by coś w sobie pogłębić, nad czymś zatrzymać, wydobywając ze skarbca Kościoła to co stare i nowe, utkane z dźwięków i słów.

 

 


Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy animują śpiew podczas liturgii: animatorzy muzyczni wspólnot, członkowie schól i chórów, studenci oraz młodzież szkół ponadgimnazjalnych. Oczywiście w  warsztatach mogą też brać udział wszyscy, którym bliska jest śpiewana forma przeżywania liturgii.

 

 

 

 

EKIPA PROWADZĄCA

W roku 2010 po jednym ze spotkań utworzyła się tzw. Ekipa Warsztatowa CFŚ złożona głównie z młodych ludzi. Ich trosce zawdzięczamy wszelkie projekty, plakaty, filmiki, skład śpiewników itp.

 

Szukamy nowych osób, gotowych do twórczego zaangażowania. A zatem zapraszamy bardzo wszystkich, którym muzyka i liturgia współgrają w sercu. Przyjmujemy przede wszystkim ludzi z pasją!

 

 

 

 

kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

zapraszamy do obejrzenia:

warsztaty Maryjne Totus Tuus

zdjęcia