Home Przystań u Uczennic Krzyża

Przystań u Uczennic Krzyża

 

 

Mam na imię Gracjana. Dzielę się z wami moim świadectwem drogi i powołania. We Wspólnocie sióstr jestem już 25 lat…szybko zleciało;-) Obecnie szukam sposobów, możliwości dotarcia do wielu młodych, by im pomagać w odkrywaniu siebie, własnej drogi i powołania. Dlatego takim miejscem zatrzymania na modlitwę, skupienie czy rozmowę jest nasz dom sióstr w Szczecin Dąbie.
Systematycznie tutaj organizujemy Soboty z Jezusem, takie dni skupienia. W różnych miejscach w Polsce organizujemy rekolekcje, sesje tematyczne i kilka razy w roku w Szczecinie-czuwania całonocne dla młodzieży, studentów z całej diecezji.
Szczególnie pomagam i towarzyszę młodym dziewczynom na drodze poszukiwania, rozeznawania powołania. Jestem otwarta na spotkania, zaproszenia, rozmowę, korespondencję. Zapraszam każdą, która w swoim sercu doświadcza takich poruszeń, pytań i nie wie co z tym zrobić dalej?
Życiowe wybory wymagają od nas pogłębionego rozeznania i podejmowania dojrzałych decyzji.

s. Gracjana -Szczecin Dąbie

 

kontakt tel. 502272271
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Przystań u Uczennic Krzyża
• rozmowa
• towarzyszenie
• pomoc w rozeznawaniu powołania
• soboty z Jezusem
• rekolekcje
• dni skupienia
• czuwania młodzieżowe
• spotkania ze świadectwem swojego powołania

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

świadectwo powołania - s.Gracjana

 

 

 

świadectwo powołania - s.Klara


 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Prosimy, módlcie  się razem z nami

o powołania kapłańskie zakonne, misyjne, a szczególnie do naszej Wspólnoty.


Proponujemy wam tę prostą, codzienną modlitwę na 9 miesięcy, by rodziło się nowe powołanie jak nowe życie :-) Bądźcie apostołami tej modlitwy...