Home Wieczory tematyczne

Wieczory tematyczne

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Propozycją dla wszystkich chętnych są Wprowadzenia do poszczególnych wydarzeń w roku liturgicznym (Adwent, Wielki Post, Wielki Tydzień, Uroczystość  Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej) połączone z Adoracją Nocną Jezusa Eucharystycznego.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

W sobotę 29 lutego b.r. zapraszamy Was na wieczorne spotkanie do Centrum Formacji Świeckich, podczas którego będziemy chcieli duchowo nastroić się do przeżycia Wielkiego Postu.

To czas, w którym oprócz modlitwy uroczystymi nieszporami I Niedzieli tego okresu będziemy mogli wysłuchać katechezy o. Krzysztofa Frąckiewicza OP, przeora szczecińskich dominikanów. Po katechezie rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 22.30.

Będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie o godz. 18.45.